• FB
  • G+

O nas

Jest profesjonalną firmą zajmującą się obsługą ksiąg rachunkowych oraz doradztwem. Prowadzimy również pełny zakres obsługi kadrowej (listy płac, zusy, prawo pracy, akta osobowe). Swoim doświadczeniem wspieramy obecnie ponad dwieście firm.

Własna działalność gospodarcza to szereg wyzwań dla osób, które decydują się na jej prowadzenie lub założenie. Rozumiejąc doskonale prawa i obowiązki takich osób, pragniemy, między innymi jako biuro rachunkowe, służyć im fachowym wsparciem, zarówno w momencie zakładania firmy, jak i jej prowadzenia.

Doradztwem, obsługą księgową, kadrową i zaawansowanym prowadzeniem rachunkowości zajmujemy się ponad dwanaście lat.

  • Doradzamy przy doborze formy prawnej oraz najdogodniejszej formy opodatkowania;
  • Dokonujemy rejestracji, składamy wnioski do KRS wypełniamy obowiązki sprawozdawcze wobec takich instytucji, jak: US, GUS, ZUS, KRS;
  • Dostarczamy przedsiębiorcom fachowej wiedzy i rzetelnych informacji niezbędnych do optymalizowania wyników prowadzonej działalności gospodarczej;

Oprócz niezaprzeczalnego doświadczenia i motywacji wyróżnia nas nasze bezpośrednie podejście do klienta. Realizując powierzone nam obowiązki, w życie wcielamy naszą misję której podsumowaniem jest idea:

Klient jest najważniejszą osobą w naszej firmie

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskują Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie. Dla nas priorytetem jest niezakłócony kontakt z klientem, na zapytania i potrzeby którego reagujemy natychmiast!

 

vademecum_onas

 

Misja VademecumTax

VADEMECUMTAX to profesjonalne BIURO; to LUDZIE, którzy je tworzą; to MISJA, którą mają do spełnienia.

Na czym nam zależy?

Przede wszystkim na tym , aby współpracując z nami, przedsiębiorcy mogli zawsze liczyć na fachowe wsparcie z naszej strony. Fachowa wiedza, którą posiadamy przekłada się na rzetelność przekazywanych informacji. Tak osiągamy cel naszej misji- pomagamy naszym partnerom optymalizować wyniki prowadzonych działalności gospodarczych.

Jaki jest nasz przepis na sukces?

Niezmienny od lat! W naszej firmie liczy się przede wszystkim człowiek! My wiemy, że rozwój firmy to rozwój naszych pracowników. Dlatego systematycznie podnoszą oni zdobyte kwalifikacje zawodowe; otwarci są na nowe doświadczenia i umiejętności, które pozwalają doskonalić proces obsługi klientów.

Wierni naszej Misji zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową i podatkową a nasze doświadczenie pozwala nam być dobrym partnerem, także dla spółek KOMANDYTOWYCH, również tych, ze spółką z o.o. jako komplementariuszem. Profesjonalnie wspieramy także tych przedsiębiorców, których celem jest przekształcenie swojej działalności właśnie w ten rodzaj spółki. Wiemy bowiem o niej wszystko, znamy jej wady i zalety. Dlatego pytani o spółkę komandytową, udzielamy informacji rzetelnie i wyczerpująco.

Współpracując z nami zyskują Państwo gwarancję, że zawsze będziemy do Państwa dyspozycji wtedy, kiedy naprawdę będziemy potrzebni. Rzetelnie ocenimy Państwa potrzeby i to właśnie do nich dopasujemy naszą ofertę.

Szanując naszych klientów, szanujemy ich czas i dlatego ze swych obowiązków wywiązujemy się terminowo.